Art image
[Art image]
[Art image]
[Art image]
[Art image]

Bransoletka "Lodowy Róż"

Cena: 60,00
❤️ Chcę kupić!  ❤️

Materiały

Kamień naturalny Koraliki Stał chirurgiczna

Dostawa

Mała paczka (od 12,99 zł)

Opis

Bransoletka „Lodowy Róż” to idealna propozycja dla tych z Was, które cenią sobie delikatność i dziewczęcość. Ten dodatek to połączenie różnych odcieni różu i beżu z dodatkiem złota i bieli. Dodatek stanowią zawieszka w kształcie małego piórka oraz mini chwost w kolorze różowym, który nadaje całości lekkiego klimatu boho. Bransoletka będzie idealna zarówno na romantyczny spacer po parku jak i na no co dzień. Biżuteria posiada regulację, jest w rozmiarze uniwersalnym. Ten aspekt sprawia, że będzie cudownym prezentem dla bliskiej osoby.


Bransoletka zrobiona została z gładkich koralików rodonitu i kwarcu lodowego o średnicy 6mm oraz fasetowanych koralików hematytu o wielkości ok. 3mm. Zawieszka oraz pozostałe elementy, poza chwostem, wykonane zostały ze stali chirurgicznej.Rodonit to kamień w delikatnym różowym kolorze. Jest minerałem, który łagodzi przykre doświadczenia i traumę. Przypisuje mu się wpływ na regulację cyklu menstruacyjnego. Pomoże w znalezieniu miłości, a także utrzymaniu przyjaźni. Nosząc go codziennie, odczuwa się zadowolenie z życia. Osobie noszącej, rodonit doda spokoju, jasności umysłu oraz pewności siebie. Może być pomocy w leczeniu złamanego serca i wskaże właściwy tor uczuciom.


Hematyt posiada działanie oczyszczające. Wpływa pozytywnie na wszystko, co związane w organizmie z krwią. Poprawia wchłanianie żelaza, pomaga tamować krwawienie. Pomaga w problemach z bezsennością a także na choroby reumatyczne.


Kryształ lodowy jest minerałem, który posiada najsilniejsze działanie oczyszczające dla umysłu, ciała lub pomieszczenia. Kamień ten ma niwelować szkodliwe promieniowanie, ma je odbijać w pomieszczeniach w których znajdują telewizory, komputery lub inne urządzenia elektryczne. Ma również podnosić witalność organizmu, a także stymuluje funkcjonowanie mózgu.

Podobne oferty