Art image
[Art image]
[Art image]
[Art image]
[Art image]
[Art image]

Bransoletka "Kolorowe Piórko"

Cena: 64,00
❤️ Chcę kupić!  ❤️

Materiały

Kamień naturalny Koraliki Stał chirurgiczna

Dostawa

Mała paczka (od 12,99 zł)

Opis

Bransoletka „Kolorowe piórko” to propozycja dla tych z Was, które lubią wprowadzać w swoje stylizacje intensywność i kolory. Całość wykończona jest zawieszką piórkiem i czarnym, mini chwostem który nadaje boho klimatu. Bransoletka świetnie się sprawdzi do jesiennych, październikowych spacerów po parku pośród kolorowych liści. Skompletować ją można, z chokerem z tych samych kamieni. Dodatkowo bransoletka prezentuje się na dłoni bardzo delikatnie i dziewczęco.


Bransoletka zrobiona jest z gładkich koralików turmalinu o średnicy 5,5mm, fasetowanego hematytu wielkości 4mm oraz złotego, fasetowanego hematytu o średnicy 3mm. Zawieszka oraz pozostałe elementy (poza okuciem chwostu) ,wykonane są ze stali chirurgicznej.Turmalin jest kamieniem, który ma wzmacniać, uzdrawiać a także oczyszczać nasz umysł i ciało. Przynosi uspokojenie. Przydatny jest w zasypianiu, pomaga pozbyć się strachu. Przypisuje mu się odpowiedzialność za miłość, przyjaźń i bogactwo. Jest minerałem, który przyciąga przyjaźń i ułatwia porozumienie. Turmalin ma też działanie w zakresie medycznym. Obniża gorączkę ,łagodzi oparzenia a także dolegliwości dróg oddechowych. Pomaga w przeziębieniu i zawrotach głowy. Posłuży jako amulet przed zazdrością, nieufnością oraz egoizmem. Będzie odpowiednim kamieniem dla osób spod znaku Raka, Wodnika i Ryb.


Opal jest amuletem szczęścia. Ma symbolizować wiarę i zaufanie. Przypisuje mu się wpływ na rozwój wyobraźni i kreatywności. Pomaga uwolnić się od zahamowań. Może też poprawiać pamięć. Minerał ten wydobywa wewnętrzne piękno i równoważy emocje. Biżuteria w której występuje opal, będzie sprzyjała miłości, lojalności, przyjaźni oraz kreatywności.


Hematyt posiada działanie oczyszczające. Wpływa pozytywnie na wszystko, co związane w organizmie z krwią. Poprawia wchłanianie żelaza, pomaga tamować krwawienie. Pomaga w problemach z bezsennością a także na choroby reumatyczne.


Podobne oferty