Art image
[Art image]
[Art image]
[Art image]

Bransoletka "Czerń i srebro"

Cena: 60,00
❤️ Chcę kupić!  ❤️

Materiały

Kamień naturalny Koraliki Stał chirurgiczna

Dostawa

Mała paczka (od 12,99 zł)

Opis

Bransoletka „Czerń i srebro” to dodatek bardzo elegancki, kobiecy dla Pań lubiących błysk. Jeśli na pierwszym miejscu w modzie, stawiasz ponadczasową elegancję i styl to jest to dodatek dla Ciebie. Bransoletka doda szyku każdej „małej czarnej” , a stylizacjom codziennym nada wyrazu i zwróci uwagę na właścicielkę. Fasetowany hematyt sprawia, że bransoletka pięknie mieni się w świetle.


Bransoletka zrobiona jest z gładkich i fasetowanych koralików czarnego turmaliny, o średnicy ok 6mm oraz srebrnego, fasetowanego hematytu wielkości ok 3mm.Turmalin jest kamieniem, który ma wzmacniać, uzdrawiać a także oczyszczać nasz umysł i ciało. Przynosi uspokojenie. Przydatny jest w zasypianiu, pomaga pozbyć się strachu. Przypisuje mu się odpowiedzialność za miłość, przyjaźń i bogactwo. Jest minerałem, który przyciąga przyjaźń i ułatwia porozumienie. Turmalin ma też działanie w zakresie medycznym. Obniża gorączkę ,łagodzi oparzenia a także dolegliwości dróg oddechowych. Pomaga w przeziębieniu i zawrotach głowy. Posłuży jako amulet przed zazdrością, nieufnością oraz egoizmem. Będzie odpowiednim kamieniem dla osób spod znaku Raka, Wodnika i Ryb.


Hematyt posiada działanie oczyszczające. Wpływa pozytywnie na wszystko, co związane w organizmie z krwią. Poprawia wchłanianie żelaza, pomaga tamować krwawienie. Pomaga w problemach z bezsennością a także na choroby reumatyczne.

Podobne oferty