Art image
[Art image]
[Art image]
[Art image]

Bransoletka "Delikatna biel"

Cena: 50,00
❤️ Chcę kupić!  ❤️

Materiały

Kamień naturalny Koraliki

Dostawa

Mała paczka (od 12,99 zł)

Opis

Biel to kolor bardzo uniwersalny, który w zasadzie nigdy nie wychodzi z mody. Howlit naturalny to połączenie właśnie bieli z nutką szarości. Biżuteria wykonana z tego materiału prezentuje się elegancko i kobieco. Zadaniem piórka jest nadanie jej lekkości i delikatności. To fantastyczny dodatek dla Pań ceniących stonowane barwy. W subtelny sposób uzupełni ubiór każdej kobiety.


Każdy egzemplarz wykonywany jest na wymiar nadgarstka, indywidualnie dla klientki.

Bransoletka zrobiona została z gładkich koralików howlitu o średnicy 8mm, jadeit fasetowany około 8mm. Zawieszka wykonana jest ze stali chirurgicznej.


Howlit jest kamieniem mądrości, jego działanie ma otworzyć umysł na wiedzę i informację, ale może mieć też korzystny wpływ na pamięć. pomaga wyciszyć umysł i wyeliminować napięcie. Przypisuje mu się także właściwości lecznicze. Działanie howlitu ma być ukierunkowane na wzmacnianie kości, zębów, więzadeł i paznokci. Poprawi też przemianę materii. Dodatkowo ma działanie ochronne.


Jadeit jak każdy z minerałów ma swojego właściwości. Ma zastosowanie w leczeniu z bólu, chorób wątroby i nerek. Korzystnie wpływa na pracę serca i grasicy. Przypisuje mu się również działanie wzmacniające, Może też podnosić odporność i poprawiać pracę układu trawiennego. Jadeit oczyszcza krew, pomaga w regulacji nadciśnienia. Minerał ten używany jest też jako amulet. Jest kamieniem mądrości i spokoju.

Podobne oferty