Art image
[Art image]
[Art image]
[Art image]
[Art image]

Bransoletka "Róż&Róż"

Cena: 54,00
❤️ Chcę kupić!  ❤️

Materiały

Kamień naturalny Koraliki Stał chirurgiczna

Dostawa

Mała paczka (od 12,99 zł)

Opis

Bransoletka „Róż&Róż” to połączenie różnych odcieni różu, z nutką złotego. Będzie fantastycznym dodatkiem dla tych Pań, które przede wszystkim uwielbiają róż ale także, lubią się wyróżnić poprzez biżuterię. Bransoletka doda wyrazu, każdej stylizacji i przyciągnie wzrok wielu osób. Biżuteria ta to także, dzięki kamieniom z których została wykonana, świetny dodatek na randkę.


Bransoletka zrobiona została z koralików rodonitu oraz kwarcu różowego o średnicy 8mm oraz koralików hematytu wielkości 4mm. Zawieszka oraz pozostałe elementy wykonane zostały ze stali chirurgicznej.Każdy egzemplarz wykonywany jest na wymiar, indywidualnie dla każdej klientki. W trakcie składania zamówienia, proszę o podanie obwodu nadgarstka.


Kwarc różowy jest nazywany „kamieniem miłości” . Wpływa na dobre relacje między ludźmi , a także między człowiekiem a naturą. Różowy kwarc wytwarza pole energetyczne, które wpływa na bezinteresowność, współodczuwanie, altruizm a także do oddawania i przyjmowania bezwarunkowej miłości. Będzie przydatnym kamieniem dla osób, którym trudność sprawia zaufanie oraz tym którzy noszą w sobie urazę, winę albo strach, wynikający z doświadczeń z przeszłości. Jest minerałem, który wspiera budowanie harmonijnych relacji między ludźmi. Kwarc różowy pomaga w odczytywaniu własnych uczuć. Pomaga podejmować decyzję, powoduje iż dobra energia powraca do nas podwójnie. Przypisuje mu się także właściwości lecznicze. Łagodzi dolegliwości związane z sercem , układem krążenia oraz cyrkulacją krwi. Pozytywnie wpływa na system odpornościowy, może likwidować ospałość i poprawiać pamięć. Kwarc ma za zadanie łagodzić niepokój wewnętrzny, niweluje stres oraz nerwowość. Korzystnie wpływa na płodność. Będzie idealnym kamieniem dla osób spod znaku Byka i Wagi.


Rodonit to kamień w delikatnym różowym kolorze. Jest minerałem, który łagodzi przykre doświadczenia i traumę. Przypisuje mu się wpływ na regulację cyklu menstruacyjnego. Pomoże w znalezieniu miłości, a także utrzymaniu przyjaźni. Nosząc go codziennie, odczuwa się zadowolenie z życia. Osobie noszącej, rodonit doda spokoju, jasności umysłu oraz pewności siebie. Może być pomocy w leczeniu złamanego serca i wskaże właściwy tor uczuciom.


Hematyt posiada działanie oczyszczające. Wpływa pozytywnie na wszystko, co związane w organizmie z krwią. Poprawia wchłanianie żelaza, pomaga tamować krwawienie. Pomaga w problemach z bezsennością a także na choroby reumatyczne.

Podobne oferty