Art image
[Art image]
[Art image]
[Art image]
[Art image]

Bransoletka"Black&Gold"

Cena: 53,00
❤️ Chcę kupić!  ❤️

Materiały

Kamień naturalny Koraliki Stał chirurgiczna

Dostawa

Mała paczka (od 12,99 zł)

Opis

Black&Gold to bardzo delikatna i kobieca bransoletka damska. Połączenie klasycznej czerni ze złotymi dodatkami, idealne dla kobiet ceniących elegancję i lekkość. To dodatek ,który swoim urokiem świetnie uzupełni, każdą codzienną stylizację. Bransoletka wykonana została z kamieni naturalnych, które mają cenne właściwości.


Każdy egzemplarz wykonany jest na wymiar,indywidualnie dla każdej klientki. W trakcie składania zamówienia, proszę o podanie obwodu nadgarstka.

Średnica kulek onyksu 6mm, turmalin fasetowany około 5,5mm, hematyt 3mm, zawieszka ze stali chirurgicznej.


Hematyt posiada działanie oczyszczające. Wpływa pozytywnie na wszystko, co związane w organizmie z krwią. Poprawia

wchłanianie żelaza, pomaga tamować krwawienie. Pomaga w problemach z bezsennością a także na choroby reumatyczne.


Onyks jest symbolem siły i mocy. Jego inna nazwa to ” kamień wewnętrznej siły”. Przypisuje mu się energię, dzięki której osoba nosząca będzie bardziej i odporna przy wykonywaniu trudnych zadań. Wzmacnia poczucie kontroli nad swoim życiem. Dodaje odwagi, determinacji i wytrwałości. Jego działanie ma przyspieszać regenerację fizyczną i psychiczną.


Turmalin jest kamieniem, który ma wzmacniać, uzdrawiać a także oczyszczać nasz umysł i ciało. Przynosi uspokojenie. Przydatny jest w zasypianiu, pomaga pozbyć się strachu. Przypisuje mu się odpowiedzialność za miłość, przyjaźń i bogactwo. Jest minerałem, który przyciąga przyjaźń i ułatwia porozumienie. Turmalin ma też działanie w zakresie medycznym. Obniża gorączkę ,łagodzi oparzenia a także dolegliwości dróg oddechowych. Pomaga w przeziębieniu i zawrotach głowy. Posłuży jako amulet przed zazdrością, nieufnością oraz egoizmem. Będzie odpowiednim kamieniem dla osób spod znaku Raka, Wodnika i Ryb.

Podobne oferty