Art image
[Art image]
[Art image]
[Art image]

Bransoletka "Tylko czerń"

Cena: 53,00
❤️ Chcę kupić!  ❤️

Materiały

Kamień naturalny Koraliki Stał chirurgiczna

Dostawa

Mała paczka (od 12,99 zł)

Opis

Bransoletka „Tylko czerń” to prosta lecz oryginalna propozycja dla Pań ceniących sobie wyjątkowe,a przede wszystkim wygodne,dodatki na co dzień. Ten dodatek to połączenie bardzo uniwersalnych kolorów takich jak czerń i srebro. Świetnie sprawdzi się do tych rockowych jak basicowych stylizacji. Spotkanie biznesowe czy wyjście na koncert, niezależnie od sytuacji bransoletka „Tylko czerń” podkreśli każdy Twój outfit i nada mu charakteru. Bransoletka równie świetnie sprawdzi się jako prezent,gdyż jest w rozmiarze uniwersalnym. Produkt można personalizować. Jeżeli wolisz dodatki w kolorze złota, mogę je dla Ciebie zmienić.


Bransoletka zrobiona została z gładkich koralików onyksu o średnicy 6mm, onyksowego walca o wymiarze 4mmx13mm oraz malutkich, fasetowanych koralików hematytu o wielkości 3mm. Zawieszka oraz pozostałe elementy wykonane zostały ze stali chirurgiicznej.Onyks jest symbolem siły i mocy. Jego inna nazwa to ” kamień wewnętrznej siły”. Przypisuje mu się energię, dzięki której osoba nosząca będzie bardziej i odporna przy wykonywaniu trudnych zadań. Wzmacnia poczucie kontroli nad swoim życiem. Dodaje odwagi, determinacji i wytrwałości. Jego działanie ma przyspieszać regenerację fizyczną i psychiczną. Biżuteria z onyksem idealnym wyborem dla osób uczących się, prawników, księgowych a także informatyków. Sprawdzi się również noszona przez nauczycieli.


Hematyt posiada działanie oczyszczające. Wpływa pozytywnie na wszystko, co związane w organizmie z krwią. Poprawia wchłanianie żelaza, pomaga tamować krwawienie. Pomaga w problemach z bezsennością a także na choroby reumatyczne.

Podobne oferty